اخبار مقالات

تاثیر ویتامین ها در کاهش ریسک ابتلا به سرطان

مصرف بی رویه ویتامین و سرطان

در حالی که سلول‌های کُشنده طبیعی (NK Cell) موجود در سیستم ایمنی بدن می‌توانند تومورها و سلول‌های آلوده شده به ویروس را در مراحل بسیار ابتدایی شناسایی کرده و بکُشند، اما بسیاری از سلول‌های توموری در مراحل پیشرفته به نوعی موفق می‌شوند که از شناسایی شدن بگریزند. ادامه مطلب “تاثیر ویتامین ها در کاهش ریسک ابتلا به سرطان”

دانشمندان راهی برای احیای سلول‌های مبارزه‌کننده با سرطان یافتند

روش جدید درمان سرطان با ذرات چربی

در حالی که سلول‌های کُشنده طبیعی (NK Cell) موجود در سیستم ایمنی بدن می‌توانند تومورها و سلول‌های آلوده شده به ویروس را در مراحل بسیار ابتدایی شناسایی کرده و بکُشند، اما بسیاری از سلول‌های توموری در مراحل پیشرفته به نوعی موفق می‌شوند که از شناسایی شدن بگریزند. ادامه مطلب “دانشمندان راهی برای احیای سلول‌های مبارزه‌کننده با سرطان یافتند”

تاثیر مثبت اندیشی در بهبود سرطان

مقابله-با-خستگی-و-کاهش-اشتها

بهبود سرطان و نگهداشتن روحیه مثبت، مراحل درمان سرطان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در حالی که تمرکز بر فرایند درمان فیزیکی مهم است، اما اهمیت اصلی مراحل درمان از نظر عاطفی و روحی نیز بسیار بالاست. این موضوع باعث شده است که محققان، روش‌هایی را برای تقویت روحیه و افزایش مثبت اندیشی در بیماران سرطانی پیشنهاد کنند. در این مقاله، تاثیر مثبت اندیشی بر بهبود سرطان و درمان بیماران سرطانی مورد بحث قرار می‌گیرد. ادامه مطلب “تاثیر مثبت اندیشی در بهبود سرطان”